Sherwood Company

na forum znajduje sie wiele ciekawych żeczy które powinniście umieć albo znać . Tylko normalne osoby maja dostęp do forum ^^

Ogłoszenie

Witam . Apeluję do wszystkich użytkowników forum żebyście zapraszali nowych ludzi z SD na forum :) kto sciągnie najwiecej Uzytkowników dostanie specjalną rangę

#1 2012-04-25 08:37:14

 zabaPL

Nowy użytkownik

16167802
Zarejestrowany: 2012-04-10
Punktów :   

Problem z tabem

Otóż od przedwczoraj mam problemy z tabem, wcześniej wszystko było dobrze. Gdy podczas PvP lub podczas expienia na potworach to jakiś czas normalnie używam klawisza tabu i nagle on przestaje działać i nie mogę użyć amuletu. Nie zawsze się tak dzieje ale coraz częściej. Gdy tab mi nie działa to wtedy też jak wciskam ctrl i mam pełny zielony pasek to wykonuje mi ostatni cios który zrobiłam przed 'zepsuciem się' tabu w stylu ctrl+v. To czasem mija po pewnym czasie a czasem nie. Próbowałam na innych joinach, serwerach, przeglądarkach i próbowałam się ponownie zalogować lecz nic to nie daje. Działa tylko włączenie ponowne laptopa a przecież co 5 minut nie będę go wyłączała i włączała. Czy jest jakiś sposób aby ten tab mi dobrze działał? Zależy mi na tym bo się do niego przyzwyczaiłam. I dodam, że np. jak się loguje na SD to używam tabu jak już wpisze nick żeby przejść linijkę niżej i wpisać hasło i dobrze mi wtedy działa.

Offline

 

#2 2012-04-30 09:02:25

 xxXoVoXxx

Administrator

34684215
Zarejestrowany: 2012-04-05
Punktów :   

Re: Problem z tabem

po prostu weź  kliknij 2x ''End'' ( znajduje sie nad strzalkami lub jak w przypadku laptopów w okolicach prawego Shifta) i nie bedziesz musiala uzywać tab tylko  klawisze 1, 2,3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9  ,0


Administrator

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.viva-metin.pun.pl www.rinnegard.pun.pl www.sylwester2012.pun.pl www.muoteck.pun.pl www.dmasg.pun.pl